5 marca 2021 - Louise Jensen   

„Trzecia siostra” Louise Jensen

O siostrach Sinclair usłyszał cały świat, kiedy zaginęły, porwane z ulicy pod domem. Mimo, że udało im się wrócić do domu, nic już nie było takie, jak dawniej. Po dwudziestu latach każda z nich stara się żyć w cieniu dawnych wydarzeń, o których dziennikarze i łowcy sensacji nie dają im zapomnieć. Żadna z sióstr nie wyszła z porwania bez szwanku: Leah dręczą zaburzenia obsesyjno-kompulsywne i bakteriofobia, Marie zmaga się z uzależnieniami, a Carly wciąż buduje wokół siebie mur, bojąc się zaufać komukolwiek.

W miarę zbliżania się okrągłej, dwudziestej rocznicy porwania rośnie niepokój, podsycany tajemniczymi wiadomościami, które jasno sugerują, że kobiety jeszcze nie rozliczyły się z przeszłością.

Genialnie zbudowana historia, pełna zaskoczeń i niespodziewanych zwrotów. Ostateczne rozwiązanie sprawy porwania i wszystkie jego konsekwencje są psychologicznym majstersztykiem, a całą powieść można podsumować banalnym stwierdzeniem, że najbardziej mogą nas zranić ci, których najbardziej kochamy.